Sezgin Güleç - Wild, Barbaars & Bloeddorstig

wo 16 apr. 2025 - 20:30 uur - Middenzaal - Cabaret

Sezgin Güleç werd door de Volkskrant uitgeroepen tot hét comedytalent van 2024 en was in Hengelo al te zien in het voorprogramma van Patrick Laureij. Nu debuteert hij met zijn soloprogramma  Wild, Barbaars en Bloeddorstig

Sezgin: 'Ik ben de minst bekende gast die in de race zit om de definiërende stand-up comedian van deze tijd te worden. Na het zien van de show zal je zien dat ik het in me heb om te winnen. Het was  een lange weg van de diepste krochten van dit land tot aan het podium en het wordt een nog langer pad van dit podium naar de top. Ik deel dat pad graag met je. Tot in het theater.' 

Scènefoto's: Nick Chesnaye

1e rang:   € 18,50

De aanvangstijd is: 20:30 uur
De verwachte eindtijd is: 21:50 uur
Pauze: Er is geen pauze

'Eindelijk weer eens iemand die niet op het podium staat alsof ie een 10 voor stand-up comedy probeert te halen, maar er gewoon als dier staat dat doet wat het moet doen. Namelijk onvoorspelbaar, uniek, en vooral grappig zijn.' | Daniël Arends over Sezgin.

1e rang :   € 18,50   Normaal tarief
2e rang :   € 16,50   Normaal tarief

The Green Room 3-gangen Theaterdiner à € 34,95 | Sezgin Gulec

The Green Room 3-gangen Theaterdiner à € 34,95 | Sezgin Gulec

wo 16 apr. 2025 - 18:30 uur

De pers over Wild, Barbaars & Bloeddorstig:

Volkskrant (★★★☆) 
In zijn debuutshow speelt Sezgin Güleç slim en grappig met tegenstellingen in de Nederlandse samenleving
Harde grappen, de eerste rij is niet veilig, reken niet op al te politiek correct taalgebruik [...] Gewaagde uitspraken die soms morrelen aan je morele kompas. Maar dat maakt dit debuut ook intrigerend. 
De 26-jarige Sezgin Güleç is een spannende nieuwe stem binnen de stand-upcomedy.  

NRC (★★★☆) 
Meeslepend Wild, Barbaars & Bloeddorstig
Comedian Sezgin Güleç verlangt naar eerlijkheid [...] Grappig en listig legt hij de hypocrisie van het publiek bloot.  

Parool: 
Wat natuurtalent Sezgin Güleç spannend maakt, is dat de innerlijke barbaar elk moment de kop op kan steken
Zijn indrukwekkende debuut gaat over je eigen pad kiezen in een land dat dol is op hokjes. Güleç heeft een volstrekt natuurlijk podiumtalent waarmee hij prikkelt en plaagt.   
Hij kan nog zo vaak schelden met kanker, eigenlijk is Güleç behoorlijk genuanceerd. In Wild, barbaars & bloeddorstig zet hij genoeg lijnen en ideeën uit voor een hopelijk lange carrière.  

Theaterkrant:  
Publiek hapt naar adem bij eerste kennismaking met Sezgin Güleç 
Ondertussen vraagt de pionierende Güleç wel degelijk om verbinding. [...] Die mooie, diepgewortelde en relevante worsteling zal nog veel programma’s kunnen voeden. 

 

1e rang:   € 18,50

Anderen bestelden ook

Guido Weijers  Momentum  do 08 mei 2025 - 20:00 uur - Rabozaal Cabaret
Maartje en Kine  De Bingo Show  zo 11 mei 2025 - 20:00 uur - Kulturhus Borne Muziek